Doç. Dr. Oğuz Özyaral'dan gardrop düzenine dair pratik ipuçları

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, keyifli sohbetler eşliğinde izleyicilerin merak ettiği konular cevap buldu. Programın bugün yayınlanan bölümünün konuğu herkesin ilgiyle takip ettiği Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral oldu.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, Fisun Fırat ile yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de Halk Sağlık Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral “Gardrop  düzenine dair pratik ipuçları”, “sağlıklı bir mutfak için altın kurallar”, “Hijyen Konseyi’nin açıkladığı sağlık açısından 10 kirli eşya” ile ilgili çok önemli tüyolar verdi.

 

Türkiye’nin en pirüpak programı “Titiz Misin?” 14 Aralık Pazartesi saat 17.15’te Show TV’de başlıyor! Hafta içi 5 gün, 4 yarışmacı, 3 kirletici, Titizlik Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral milyonlarca izleyici ile “Titiz Misin?”le buluşuyor.

 

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor.

 Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor.

 Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi "Zahide Yetiş'le"de arıyor.

 Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

 Aradığınız herşey "Zahide Yetiş'le"de...