Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu diyeti uygulayın!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde bitkisel karışımlar konusunda önemli açıklamalar yapan Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, verdiği bitkisel karışım tarifleriyle çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere umut oldu.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün; Dr. Ümit Aktaş ile sağlıklı yaşam için çok özel bitkisel karışım tarifleri ile doğanın bize sunduğu bitkilerin bilinmeyen özellikleri konuşuldu.

 

“İLK OLARAK BESLENME ALIŞKANLIĞI DEĞİŞMELİ!” 

 

Çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan çiftler için hazırladığı diyet listesini anlatan Dr. Ümit Aktaş, gerçek problemin gluten intoleransı’ olabileceğine değindi. Tüp bebek ve aşılama tedavilerine rağmen çocuk sahibi olamayan çiftlerin ilk olarak beslenme alışkanlıklarını değiştirmeleri gerektiğini vurgulayan Ümit Aktaş, glutensiz diyet yapılması gerektiğini vurguladı. 

 

GLUTEN İÇERMEYEN GIDALARLA BESLENİN!

 

1 yıl boyunca beslenme alışkanlığının değiştirilerek gluten içermeyen gıdalarla beslenilmesi halinde çocuk sahibi olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirten Dr. Ümit Aktaş, çocuğu olmayan herkesin tedaviden önce bu diyeti uygulaması gerektiğini vurguladı. İçerisinde ‘gluten intoleransı’ olan gıda maddelerinin hayatımızdan çıkarıldığı taktirde hiçbir tedaviye gerek kalmadan normal yollarla hamile kalınabileceğini vurgulayan Dr. Ümit Aktaş, bu diyetin bilimsel bir çalışma olduğunu ve çok büyük oranda olumlu sonuç verdiğini belirtti. Tüp bebek tedavisinden önce de bu diyetin denenmesi gerektiğini vurgulayan Ümit Aktaş, gluten diyetinin tedavi görmekten daha kolay olduğunu belirtti.

 

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor.

 Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor.

 Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi "Zahide Yetiş'le"de arıyor.

 Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

 Aradığınız herşey "Zahide Yetiş'le"de...