FRAGMANI İZLE

Ali babasızlığı anlattı

 “Acı Aşk”ın 3. bölümünde; Babasına veda ederek İstanbul’ a dönen Melek, açık yüreklilikle Bulut’un karşısına çıkar ve ona hamile olduğunu ve bebeği doğuracağını söyler. Ne var ki her zaman Bulut’un bir adım arkasında olan Sude bunu duyar. Tüm planlar altüst olmuştur ve bundan sonra her şey daha da karmaşık olacaktır. Kendisinin de en büyük dileği bir bebek olan Sude’nin bu olaya tepkisi ne olacaktır?  Ya Bulut’un? Melek’i zaten unutamamış ve büyük bir vicdan azabıyla kıvranan Bulut, hamileliği de duyunca gözünü karartır ve bir plan yapar. Köklükaya ailesiyle gemileri yakıp Melek’e koşacak, onunla yeni bir hayata başlayacaktır. Bulut’un planı işleyecek midir? Melek’e destek olup, lokantada ona işveren Ali, Melek’in acı bir aşkın ardında savrulup durduğunu görür. Hayata tutunmanın bir yolu olarak her zaman ki yürekliliğiyle gerekirse bu bebeğe babalık yapabileceğini söyler Ali.  Peki, Melek’in bu teklife cevabı ne olacaktır?

 

Bulut, babasının gerçek katilinin kim olduğunu öğrendi

Acı Aşk”ın final bölümünde

36.357 kez görüntülendi

Bulut herkesle hesaplaştı!

Acı Aşk”ın final bölümünde

770 kez görüntülendi

"Senin Sude diye bir kızın yok!"

Acı Aşk”ın final bölümünde

267 kez görüntülendi

Ali yıllar sonra annesiyle karşı karşıya!

Acı Aşk”ın final bölümünde

320 kez görüntülendi

Ferman, Sude'ye gerçekleri anlattı

Acı Aşk”ın final bölümünde

189 kez görüntülendi

Ferman, Ekrem'den Sude ile ilgili acı gerçeği öğrendi

Acı Aşk”ın final bölümünde

210 kez görüntülendi

Ali, Ferman'dan annesinin hesabını sordu!

Acı Aşk”ın final bölümünde

205 kez görüntülendi

Ali, annesinin yaşadığını öğrendi

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

2.255 kez görüntülendi

Ferman, Ekrem'den Sude'nin hesabını sordu

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

200 kez görüntülendi

Bulut, Sude’yi geri kazanabilmek için her yolu deniyor

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

613 kez görüntülendi

"Bunca yıl beni niye sevmediğini anladım."

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

600 kez görüntülendi

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir...


Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk'ın Yönetmen koltuğu ise M. Çağatay Tosun'un..


Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı, Burak Yamantürk ve Asuman Dabak yer alıyor.

  • YapımTMC FİLM
  • YapımcıEROL AVCI
  • YönetmenM.ÇAĞATAY TOSUN
  • SenaryoSEMA ALİ EROL, FİGEN ŞAKACI, MAHİR EROL