FRAGMANI İZLE

Babası Melek'i affetmedi. Veda mektubu bırakıp gitti

Acı Aşk”ın 10. bölümünde; Ali ve Bulut’un babalık kavgası son noktaya ulaşır ve Ali her şeyi bildiğini ve doğacak bebeğin kendisinden olduğunu söyler. Mehmet’in Ali’ye akıl hocalığıyla şirkette işler iyice kızışırken Ferman Bey duruma el koyar. Bulut’un eski rakibi Mehmet, şirketin asli çalışanı olur. İki ateş arasında kalan Bulut ise, intikam planını zekice uygulamaya devam eder. Büyük gerilimler yaşayan Sude ise, bebeğini kaybeder ve bu onun için son darbe olur. Sude kliniğe yatıp psikolojik tedavi görmeye karar verir. Bu süreçte hayatını gözden geçirirken, en büyük destekçisi eski sevgilisi Mehmet olacaktır. Reşat’ın savcılığa şikayetiyle tutuklanan Şahika’yı ise zor günler beklemektedir. Zahide Ferman’ın karşısına çıkar ve tüm gerçekleri anlatır. Şahika artık kaybeden taraftadır. Ali ve Melek ise, bir yandan doğacak bebekleri için heyecanlanırken diğer yandan Saffet için üzülürler. Kızını affedemeyen Saffet, kliniği ardında bir mektup bırakıp terk eder.

 

Bulut, babasının gerçek katilinin kim olduğunu öğrendi

Acı Aşk”ın final bölümünde

36.357 kez görüntülendi

Bulut herkesle hesaplaştı!

Acı Aşk”ın final bölümünde

770 kez görüntülendi

"Senin Sude diye bir kızın yok!"

Acı Aşk”ın final bölümünde

267 kez görüntülendi

Ali yıllar sonra annesiyle karşı karşıya!

Acı Aşk”ın final bölümünde

319 kez görüntülendi

Ferman, Sude'ye gerçekleri anlattı

Acı Aşk”ın final bölümünde

188 kez görüntülendi

Ferman, Ekrem'den Sude ile ilgili acı gerçeği öğrendi

Acı Aşk”ın final bölümünde

210 kez görüntülendi

Ali, Ferman'dan annesinin hesabını sordu!

Acı Aşk”ın final bölümünde

204 kez görüntülendi

Ali, annesinin yaşadığını öğrendi

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

2.255 kez görüntülendi

Ferman, Ekrem'den Sude'nin hesabını sordu

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

200 kez görüntülendi

Bulut, Sude’yi geri kazanabilmek için her yolu deniyor

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

613 kez görüntülendi

"Bunca yıl beni niye sevmediğini anladım."

Acı Aşk”ın 12. bölümünde

600 kez görüntülendi

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir...


Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk'ın Yönetmen koltuğu ise M. Çağatay Tosun'un..


Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı, Burak Yamantürk ve Asuman Dabak yer alıyor.

  • YapımTMC FİLM
  • YapımcıEROL AVCI
  • YönetmenM.ÇAĞATAY TOSUN
  • SenaryoSEMA ALİ EROL, FİGEN ŞAKACI, MAHİR EROL