Vartolu ile Sadiş'in aşkı!

Ferhat ile Şirin, Aslı ile Kerem'den sonra hafızalarımızda yer edecek bir aşk Salih ve Saadet...

1 | 14

İki küçük kalp Salih ve Saadet... 1f495

Onlar Çukur'da birbirlerini bulmuş arkadaş olmuş iki mutlu çocuklardı. Yaşamın zorlukları karşısında birbirlerine hep destek olmuşlardı. Her şeylerini paylaşan bu iki çocuğun küçük kalpleri her zaman birlikte atıyordu.

2 | 14

Ancak kaderin onlara kötü bir sürprizi vardı. 

Salih'in üvey babası annesini gözlerinin önünde öldürdü.

Artık Salih'in Çukur'da kimsesi yoktu. Bu yüzden dedesinin yanına gönderildi.

Salih hem evinden hem annesinden hem de Sadiş'inden uzakta yaşamaya başladı.

3 | 14

Aradan geçen acımasız yıllar sonunda; Salih olarak ayrıldığı Çukur'a Vartolu Saadeetin olarak geri döndü.

Artık tek bir amacı vardı o da Koçovalıları yok edip Çukur'u ele geçirmekti!

4 | 14

Geçmişini bir sır gibi saklayan Vartolu çocukluğuna dair en güzel hatırasını gördü. Çukur'a geri dönmesiyle geçmiş yaraları birbir açılmaya başlamıştı. Aklında ve kalbinde sakladığı Sadiş'i çok uzakta sansa da Saadet aslında Koçovalılar'ın evinde yaşamaktaydı.

5 | 14

Sadiş'i gördükten sonra büyük bir ikilem yaşayan Vartolu sonunda onu aramaya karar verdi. Yıllar sonra Saadet'in sesini duymak Vartolu'nun içindeki o masum çocuk Salih'in hareket etmesine sebep olmuştu. 

6 | 14

Vartolu, Saadet'e kendini farklı bir kişilikte tanıttı. Vartolu Saadettin yerine Öğretmen Salih olduğunu söyledi. 

Vartolu çok uzun zamandır unuttuğu mutluluğu yine Sadiş'te bulmuştu. Onunla konuşmak onu bambaşka hale getiriyordu.

7 | 14

Saadet içinde zorlu bir dönem başlamıştı. Koçovalıların yanında Vartolu'nun gerçek kişiliğini bilmeden yeniden aşkı hissetmeye başlamıştı.

Vartolu ise artık Saadet'in yanında olup onu uzaktan uzağa korumaya başlamıştı.

8 | 14

Saadet, Salih'in Çukur'da olduğunu onu koruduğunu anlamıştı. Artık Salih'le görüşmek istiyordu. Fakat bu görüşme hayal ettiği gibi değildi. Çünkü Vartolu, Sadiş'inin kendisini eskiden tanıdığı o masum çocuk olarak bilmesini istiyordu. Karşısında eli kana bulanmış bu adamı görmesini istemiyordu.

9 | 14

Sadiş, ne Salih'le ne de Salihsiz yapabiliyordu. Hayatının alt üst olmasından onu sorumlu tutuyor Salih'e hayatından çıkmasını istediğini söylüyordu.

Sadece kısa bir süre...

Daha sonra yüreği ne olursa olsun bir daha onu kaybetmeye göze alamıyordu. Onun kendisinden bir kez daha uzaklaşmasını istemiyordu. Ve Salih'le görüşmek istedi. O duvarın altında buluşmak birbirlerini görmeseler de yanında hissetmek ona yetecekti.

10 | 14

Ve yıllardır isimlerinin kazılı olduğu o duvarın altında buluşan Sadiş ve Salih bir aşkı büyütüyorlardı. 

 

11 | 14

Ta ki Baykal, Vartolu'yu tehdit edene kadar...

Vartolu çocukluk aşkı Sadiş'i koruyabilmek adına, ona evli olduğunu söyledi. Böylece uzak kalmaları için bir bahaneleri olacaktı.

Vartolu'nun bu kirli dünyasında Sadiş'le saf ve temiz bir aşkı yaşama şansı var mı?

12 | 14

Koçovalılar'ın evine giden Vartolu hiç beklemediği bir anda Sadiş'i görür. Vartolu, Sadiş'e ilk defa bu kadar yaklaşmıştır. 

13 | 14

Vartolu'nun kim olduğunu görmek için pencereden dışarı bakan Sadiş büyük bir şok yaşar. Karşısındaki adam onun çocukluk aşkı Salih'ti. Koçovalılar'ın en büyük düşmanı onun kalbinin tekrar çarpmasına neden olan adamdı.

14 | 14

Ne yapacağını bilemeyen Sadiş eski günleri düşünmeye başlar. Düşünmeye başladıkça unuttuğu sandığı anıları tekrar ortaya çıkar. Küçükken Salih'in onu İdris'in evine getirdiğini, orasının babasının evi olduğunu hatırlar. 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?