FRAGMANI İZLE
Mayıs Kraliçesi’nin yakışıklıları dikkat çekti!

Mayıs Kraliçesi’nin yakışıklıları dikkat çekti!

Yağmur Tanrısevsin ile başrolü paylaşacak olan Ahmet Olgun Sünear ve Samet Sırmalı, şimdiden sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri oldu.

Yeni sezonun iddialı dizi Mayıs Kraliçesi’nin geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtımında, dizinin iki yakışıklı oyuncusu  dikkatleri  çekti. Yağmur Tanrısevsin ile başrolü paylaşacak olan Ahmet Olgun Sünear  ve Samet Sırmalı, şimdiden  sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri oldu.


Son günlerin en çok konuşulan dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nin geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtımının ardından dizinin iki yakışıklısı Ahmet Olgun Sünear ve Samet Sırmalı, dikkatleri çekti.

 

 

Merakla beklenen dizide Yağmur Tanrısevsin ile başrolü paylaşacak olan ikili, şimdiden en çok konuşulan isimlerden oldu.

 

Türkiye’nin yeni jönleri olarak anılan Sünear ve Sırmalı, dizide kaynak işçisi Nehir’e aşık olan ve bu aşk yüzünden karşı karşıya gelen iki arkadaşı canlandıracak.

 

Mint Yapım imzalı Mayıs Kraliçesi’nde,  Ahmet Olgun Sünear, asi ve özgürlüğüne düşkün gemi mühendisi Oğuz’a,  Samet Sırmalı ise yakışıklı savcı Alper karakterine hayat verecek.

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?