İlişki Durumu: Karışık zirveyi bırakmıyor!

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuran projelerden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi. Yedinci bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

 

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

 

 

ZİRVEYE YERLEŞTİ!

 

Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 4.77 izlenme oranı (rating), 18.70 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 4.05 izlenme oranı (rating), 17.21 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.