FRAGMANI İZLE
İlişki Durumu: Karışık zirveyi bırakmıyor!

İlişki Durumu: Karışık zirveyi bırakmıyor!

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuran projelerden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi.

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuran projelerden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi. Yedinci bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

 

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

 

 

ZİRVEYE YERLEŞTİ!

 

Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 4.77 izlenme oranı (rating), 18.70 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 4.05 izlenme oranı (rating), 17.21 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?