FRAGMANI İZLE
Fatma'nın seçimi ne olacak?

Fatma'nın seçimi ne olacak?

Yılanların Öcü bu akşam saat 21.00’de Show TV’de!

Fakir Baykurt’un aynı adlı eserinden televizyona aktarılan  Show TV’nin en çok izlenen dizisi Koliba Film imzalı Yılanların Öcü,  bu akşam sezon finali yapıyor.

 

Dizi, Eylül ayında bomba sürprizlerle yine Show TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

 

Anadolu’nun keşfedilmemiş güzellikleri ile dolu ücra bir köyündeki insanların yaşamından kesitleri ve aşkları anlatan dizinin yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu üstleniyor.

 

Senaryosunu     Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor.

 

Yılanların Öcü’nde, başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Cemal Şan’ın yönettiği dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil,  Servet Pandur, Hande Kaptan, Gözde Çığacı, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman,Aycan Koptur da rol alıyor.

 

Yılanların Öcü’nün bu akşam saat 21.00’de Show TV’de yayınlanacak sezon finali 42.  Bölümünün özeti ise şöyle;

 

“Kamuran, Fatma’nın bebeğini kaçırır. Fatma ise Hatçe’den şüphelenmektedir.

 

Hatçe, bebeği Kamuran’ın kaçırdığını söylese de Kamuran’ın yaşadığından haberi olmayan Bayram ve diğerleri onun aklını kaçırdığını düşünür. Kimsenin inanmadığı Hatçe çaresiz kalmıştır.

 

Şerife, bebeği kaçıranın Kamuran olduğunu anlar ve bebeği kurtarmak için Kamuran’ın karşısına çıkar. Gizlice peşine düşen Sırrı için, Kamuran ile karşılaşmak sonun başlangıcı olacaktır…

 

Kamuran, Fatma’yı çağırıp bebeğinin yaşaması için ona imkansız bir teklifte bulunur. Fatma’nın, evladının hayatı ile Bayram’ın hayatı arasında bir seçim yapması gerekecektir. Herkes büyük bir savaşın içine çekilir. Bu büyük savaşın galibi kim olacaktır? “

video

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?