FRAGMANI İZLE
Herkesi ekran başına kilitledi!

Herkesi ekran başına kilitledi!

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisi ile buluştu.

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisi ile buluştu. Ekrana bomba gibi düşen “İlişki Durumu: Karışık”, reytingleri de altüst etti. Herkesi ekran başına kilitleyen dizi, tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, yayınlandığı ilk günden birinciliği göğüsledi.

 

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. 

 

ZİRVEYE YERLEŞTİ!


Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 3.12 izlenme oranı (rating), 12.41 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 2.92 izlenme oranı (rating), 12.95 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.  

 

 


İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 1. BÖLÜM 1. KISIM

videoİLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 1. BÖLÜM 2. KISIM

videoİLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 1. BÖLÜM 3. KISIM

video
Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?