FRAGMANI İZLE
Yılanların Öcü'nde intikam planları işliyor!

Yılanların Öcü'nde intikam planları işliyor!

Yılanların Öcü, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de!

Fakir Baykurt’un ünlü eseri Yılanların Öcü’nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, bu akşam yine tansiyonu yüksek bir bölümle izleyicileriyle buluşacak.

 

Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Yılanların Öcü’nün kadrosuna bu akşam, Habibe karakterini canlandıracak Aycan Kopturda katılıyor. Aycan Koptur,  deli dolu, sevimli köylü kızı rolüyle kısa zamanda izleyenlerin ilgi odağı olacak.

 

Yılanların Öcü’nün yeni bölümünde; Bayram ve Fatma birlikte olmuşlardır. Artık onları ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

 

Necip’i öldürtmeye kalkan Kamuran, Fatma’nın Bayram ile birlikte olduğunu öğrenir. Bu durum karşısında Necip’i öldürtme planında değişiklik yapar. Bir taşla iki kuş vuracaktır.

 

Fatma, tarlanın babasına ait olup olmadığını, Hüsnü’nün hile ile tarlayı üstüne alıp almadığını araştırmaktadır. Şerife, bebeğini düşürdüğünü kimseye söylememesi karşılığında, anne ve babasından gizli olarak, ona yardım edecek midir?

 

Sonunda Kamuran ve Şerife’nin nikah günü gelir çatar. Yıllardır istediği mutlu sona yaklaşan Şerife sevinçten havalara uçuyordur. Fakat Kamuran hem O’nun hem de herkesin hayatını karartacak planı istediği gibi sonuçlanacak mıdır?

 

Yılanların Öcü, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de!


video
Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?