FRAGMANI İZLE
Yılanların Öcü'ne taze kan!

Yılanların Öcü'ne taze kan!

Show TV’nin fenomen dizisi Yılanların Öcü’ne, 26. Bölümde yeni bir oyuncu katılıyor.

Show TV’nin fenomen dizisi Yılanların Öcü’ne, 26. Bölümde yeni bir oyuncu katılıyor!

 

Her hafta Çarşamba akşamları ekrana gelen Koliba Film imzalı dizide, Habibe karakterini canlandıracak Aycan Koptur, deli dolu, sevimli köylü kızı rolüyle kısa zamanda izleyenlerin ilgi odağı olacak. 

 

Haceli’nin (Ahmet Varlı) köyüne yeni taşınan bir ailenin kızı olan Habibe, aynen Haceli gibi, deli dolu, saf ve bir o kadar da sevimli... Haceli’nin annesi Mahmure de bu ikiliyi birbirine çok yakıştırıyor ve onları evlendirmek istiyor. Fatma’ya aşkından vazgeçmeyen ve annesinin bulduğu gelin adaylarına yüz vermeyen Haceli, Halime’den hoşlanacak mı? Birbirlerine hem tip hem de karakter olarak benzeyen ikilinin maceraları izleyenleri kahkaha tufanına sürükleyecek...

 

Aycan Koptur’un da rol alacağı Yılanların Öcü’nün 26. Bölüm özeti ise şöyle: Bayram ve Fatma birlikte olmuşlardır. Artık onları ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Necip’i öldürtmeye kalkan Kamuran, Fatma’nın Bayram ile birlikte olduğunu öğrenir. Bu durum karşısında Necip’i öldürtme planında değişiklik yapar. Bir taşla iki kuş vuracaktır. Fatma, tarlanın babasına ait olup olmadığını, Hüsnü’nün hile ile tarlayı üstüne alıp almadığını araştırmaktadır. Şerife, bebeğini düşürdüğünü kimseye söylememesi karşılığında, anne ve babasından gizli olarak, ona yardım edecek midir? 

 

Sonunda Kamuran ve Şerife’nin nikah günü gelir çatar. Yıllardır istediği mutlu sona yaklaşan Şerife sevinçten havalara uçuyordur. Fakat Kamuran hem onun hem de herkesin hayatını karartacak planı istediği gibi sonuçlanacak mıdır?

 

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği Yılanların Öcü’nün senaryosunu  Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu yazıyor. 

 

Yılanların Öcü’nde başrolleri; Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Cemal Şan’ın yönettiği dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil,  Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman,  Erden Alkan ve Aycan Koptur rol alıyor.

 

Yılanların Öcü, Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de !

 


video
Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?