Güldür Güldür Show 122. Bölüm Fragmanı

iki çocuk annesi Sinem, oğlu Fikri'ye terlik atmak isterken evi polis basarsa neler olur? Sinem elindeki terliğin silah olmadığını polisler Mustafa ve İbrahim'e anlatabilecek mi? 
Aile meclisi toplantısında birikmiş paranın nereye harcanacağı karara bağlanabilecek mi? Aile reisi Bilal, eşinin ailesinin yeni bir araba almak için ikna edebilecek mi? 
Metroda oluşan arıza yüzünden mahsur kalan mahalle centilmeni İsmail, sanal alem kızı Burcu, kokan adam İbrahim, sinirli teyze Mehtap, kargo taşıyan Mustafa, kıskanç Fikri ve sevgilisi Yeter bu durumdan nasıl kurtulacak? 
Sonradan görme çift Şevket ve Sinem ile komşuları sosyetik Yeter ve İsmail gittikleri restoranda neler yaşayacaklar? iki çift arasında ne gibi farklılıklar var? 
Hepsi ve canlı yayın sürprizleri bu hafta Güldür Güldür Show'da..

7'den 70'e herkesin beğeniyle izlediği Güldür Güldür Show, yepyeni bölümleri ve yeni sezon sürprizleri ile Show TV'de kahkahaya boğmaya devam ediyor

 Güldür Güldür Show'un kadrosunda Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Kıvanç Baran Aslan, Korhan Hepduran ve Ali Sunal yer alıyor.