Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu Close
Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu
Mine Çetinkaya
yaş 24
boy 175
kilo 52
yabancı dil İngilizce
meslek Öğrenci - Manken - Oyuncu
takip et
BİYOGRAFİ
24 yaşında, 1.75 boyunda ve 52 kilo. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu. Fitness ve Pilates eğitmeni. Beşiktaşlı. Best Model'da iyi bir başarı kazanmak, modellik ve oyunculuk alanında kendini geliştirmek istiyor.
SORU / CEVAP
  • Best Model'a katılma amacınız nedir? Yarı finali nasıl geçtiniz? Modellik ve oyunculuk ile ilgili hedeflerimi gerçekleştirebilmek için Best Model ' a katıldım. Spor benim hayatımda en üst sırada ve yarı finale gelmeden önce düzenli spor yapmaya ve düzenli beslenmeye devam ederek geldim. Bunun yanı sıra doğal olup kendimi, enerjimi bu çerçevede doğru olarak yansıtabilmeyi hedefledim.
  • Takip ettiğiniz model ve oyuncu var mı ? Tolgahan Sayışman, Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya. Hem model hem oyuncu olarak güzel başarılar elde ettiler. Seda Bakan, Özge Özpirinçci, Ahmet Kural.
  • Son zamanlarda sürekli dinlediğiniz bir şarkı var mı ? Cem Belevi – Alışamıyorum, Murat Boz - Janti
  • Hangi takımı tutuyorsunuz ? Beşiktaş
  • Hangi sporu yapıyorsunuz? Branşım voleyboldu. Ancak basketbol oynamak ve maçları izlemek, benim için bir tutku. Düzenli olarak fitness ve pilates yapıyorum.
  • Hayatta en çok hayran kaldığınız kişi kim? Neden ona hayransınız? Halama her konuda hayranım. Görüntüsü, duruşu, yaşam tarzı ve kişiliğini en doğal ve doğru biçimde yansıttığını düşünüyorum.
  • Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? Önemli olan doğru insanı bulduğuna inanmak. Bu çerçevede değerlendirildiğinde güzel bir histir sanıyorum.
  • Eğitim durumunuz nedir? Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunuyum. Fitness ve Pilates eğitmeniyim.
  • Geleceğe dair hedefleriniz nelerdir? Best Model 'da iyi bir başarı kazanmak, modellik ve oyunculuk alanında da kendimi en doğru şekilde göstererek, kaliteli güzel başarılar elde edebilmeyi hedefliyorum. Moda ile yakından ilgileniyorum. Tasarım yapmak benim için keyifli bir uğraşı. Zaman zaman hayatıma da yansıtıyorum. Bu alanda da bir eğitim alıp öğrenmek istiyorum. Yanı sıra, Pilates Eğitmenliğime ve spor hayatıma devam edeceğim.