Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu Close
Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu
Tuğçe Çelik
yaş 24
boy 176
kilo 58
yabancı dil İngilizce
meslek Öğrenci
takip et
BİYOGRAFİ
24 yaşında, 1.76 boyunda ve 58 kilo. Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri mezunu. Sosyal Hizmetlerde görev alıyor. Galatasaraylı. İleride herkes tarafından beğenilen ve takdir edilen çok ünlü bir oyuncu olmak istiyor.
SORU / CEVAP
  • Best Model'a katılma amacınız nedir? Yarı finali nasıl geçtiniz? Best Model benim çocukluk hayalimdi, her sene yarışmayı takip ederdim ve bir gün ben de orada olmalıyım derdim. İleride oyunculuk yapmayı çok istiyorum ve Best Model dünden bu güne bu sektöre bir çok ünlü isim kazandırmış prestijli bir yarışma. Ben de bu hayalimi gerçekleştirebilmek adına buradayım. Yarı finalde jüri karşısına çıktığımda güler yüzlü, pozitif enerjili, doğal ve samimiydim. Finale kaldığımı öğrendiğimde gerçekten çok mutlu oldum.
  • Takip ettiğiniz model ve oyuncu var mı? Model olarak Adriana Lima ve İrina Shayki çok beğeniyorum. Türkan Şoray ise gelmiş geçmiş en iyi kadın oyunculardan biri bence.
  • Son zamanlarda sürekli dinlediğiniz bir şarkı var mı? Sıla-Afitap
  • Hangi takımı tutuyorsunuz? Galatasaray
  • Hangi sporu yapıyorsunuz? Fitness
  • Hayatta en çok hayran kaldığınız kişi kim? Neden ona hayransınız? En çok hayran kaldığım kişi hayatım boyunca örnek aldığım annem. Çünkü bana her zaman doğruyu gösterdi. Birçok şeyi önceden hep görür ve sezer. Koruyucu meleğim olduğuna inanıyorum. Her zaman her kararımda yanımda oldu. Çok iyi bir eş, çok iyi bir anne ve çok iyi bir dosttur.
  • Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? Her zaman evliliğin kutsallığına inanmışımdır. Aile olmak bir hayatı paylaşmak için insan bir gün evlenecekse aşık olduğu kişiyle evlenmeli bence… Tabi ki zamanı gelince çocuk sahibi olmayı isterim çocukları inanılmaz çok seviyorum cünkü.
  • Eğitim durumunuz nedir? Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri mezunuyum ve su an Sosyal Hizmetlere devam ediyorum.
  • Geleceğe dair hedefleriniz nelerdir? Gelecekteki en büyük hedefim herkes tarafından beğenilen ve takdir edilen çok ünlü bir oyuncu olmak. Ve ailemle birlikte İstanbul’ da mutlu huzurlu bir hayat yaşamak.