Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu Close
Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu
Gizem Kayalı
yaş 21
boy 183
kilo 55
yabancı dil İngilizce
meslek Öğrenci Manken
takip et
BİYOGRAFİ
21 yaşında, 1.83 boyunda ve 55 kilo. İstanbul Üniversitesi Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi okuyor. Galatasaraylı. Dünya çapında başarılı ve örnek alınan bir Türk model olmak, Oyunculukta ise aldığı eğitimle birlikte başarıya ulaşmak istiyor.
SORU / CEVAP
  • Best modele katılma amacınız nedir? Yarı finali nasıl geçtiniz? Best Model Yarışması’na katılma amacım; Türkiye Cumhuriyeti’ni en iyi şekilde temsil etmek. Bu sadece güzellikle değil kültürle, donanımla ve profesyonellikle birleştiğinde tamamlanan bir unsur. Bu nedenle ülkeme bu ünvanı getirmek amacım. Yarı finali geçmem jürinin takdiri.
  • Takip ettiğiniz model ve oyuncu var mı? Victoria Secret modellerini takip ediyorum, podyumdaki enerjileri bana ilham veriyor. Takip ettiğim modellere örnek vermem gerekirse; Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, İrina Shayk ve tabi ki yıllara meydan okuyan güzelliği ve başarılarıya Cindy Crawford. Oyuncu olarak da Belçim Bilgin, Beren Saat’i çok beğeniyorum.
  • Son zamanlarda sürekli dinlediğiniz bir şarkı var mı? Mabel Matiz, Merve Özbey ve bana iyi gelen, kendimi içinde bulduğum her tür müziği dinliyorum.
  • Hangi takımı tutuyorsunuz? Galatasaray
  • Hangi sporu yapıyorsunuz? Formumu korumak ve sağlıklı yaşamak için sabahları erken saatte yürüyüş yapıyorum. Plates ve yüzme de formumu korumam da yardımcı oluyor tabi ki.
  • Hayatta en çok hayran kaldığınız kişi kim? Neden ona hayransınız? Sanırım her kız annesine hayrandır. Bende öyle, çünkü bana vazgeçmememi hayallerimin peşinden gitmem gerektiğini söyler hep. Bende öyle yapıyorum!
  • Evlilik hakkında ne düsünüyorsunuz? Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? Evlilik çok önemli bir müessese. Zamanı geldiğinde tabi ki düşünüyorum. Karşıma doğru biri çıktığında hayatımı paylaşabileceğime inandığım biriyle neden olmasın. Çocuk sahibi olmak çok isterim çocukları çok severim, ama bunun için önce doğru bir evlilik yapmam gerek. Ve yeryüzünde ki her kadın anne olmalı bence.
  • Eğitim durumunuz nedir? İstanbul Üniversitesi Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi okuyorum.
  • Geleceğe dair hedefleriniz nelerdir? Başarılı bir kariyer, modellik yapıyorum zaten ama dünya çapında başarılı ve örnek alınan bir Türk model olmak çok isterim. Oyunculukta ise eğitimle birlikte başarıya ulaşmak hedefim. Şu an da hedeflerimin başında Türkiye'ye derece getirmek. Ve bu ünvana layık olabilmek.